Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výjezdní zasedání - ukončení roku 2009

Ahoj Posázavská republiko! 

Tak zase jeden úspěšný rok je za námi a závěrečná besídka se také vydařila. Pívečko, kořalička, fajfka i doutníčky a ten ovárek, no všechno jedna báseň. Jenom tam scházely ty naše oblíbené peřejky, slunce co pálí jak ďas, letní bouřka, jehličí v ranní kávě a hlavně píšťalka, která nás neustále někam popohání.

Pro vzpomínku  přidávám pár fotek.  Ahoj Petr

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ahoj všichni

(Iva, 27. 12. 2009 9:56)

Oprávněná poznámka Petra o tom jak nepíšeme žádné komentáře a DVD od Honzíka ve mě vyprovokovaly vzpomínky na to jsme spolu prožili.Říká se, že přátelství prověřuje čas. zažili jsme spolu spousty legrace, radosti i smutku, jak to život přináší. Lidé přicházeli, odcházeli, většinou však zůstávali. Myslím, že největší zásluhu na stmelování má náš kapitán, který nás obtelefonovává, probouzí z lenosti, burcuje k činnosti a vymýšlí a plánuje společné akce. Poslední dobou vyhrožuje,že s námi končí, pevně věříme, že vtipkuje, protože má v hlavě další plány do nového roku 2010. Nechme se tedy překvapit, co nám nadcházející rok přinese.

prani

(emasovova, 24. 12. 2009 12:52)

ahoj kamaradi,preji Vam krasne Vanoce do noveho roku preji stesti,zdravi pohodu a doufam,ze se nekdy sejdeme zdravi ema

Ahoj!

(Hana, 23. 12. 2009 23:09)

Milý Petře, napsal jsi to výstižně, jenom jsi zapomněl pochválit muzikanty, bez nich by vánoční besídka nebyla zdaleka tak pěkná. Snad na jaře Sázavu otevřeme ve stejném složení a třeba nás bude ještě víc. A zdravím Emu! Hezké Vánoce.

Pro Emu

(Petr, 23. 12. 2009 17:35)

Ahoj. Určitě se mezi nás zase někdy přijeď podívat.
Byla to hezká oslava, scházela jsi tady.