Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dovolená SLOVENSKO 07

Ahoj nejen Posázavská republiko! Fotek je tady sice dost, ale jsou okamžiky, u kterých jsme nebyli a také místa, která jsme nevyfotili. Podělte se s námi a pár jich pošlete, rádi je do této fotogalerie vložíme. Dík. Když psát za sebe, mě naše společná dovolená splnila vše, na co jsem se celý rok těšila. Na Poprad jezdíme hlavně kvůli starým známým, neopakovatelné atmosféře a také pěkné vodě, které bylo letos, bohužel, dost málo. Nováčci mají nezapomenutelné zážitky. Dunajec jsme nemohli vynechat, nikdy se nám neokoukají přírodní scenérie, jako jsou třeba Tři Koruny. A nejen ty. Pak Slovenský Ráj, škoda jen, že jsme v něm strávili jen jedno odpoledne. Počasí bylo nestálé, tak jsme si dopřáli změnu v podobě spaní v chatičce. Vše jsme si usušili a zároveň se hezky povídalo o všem možném i nemožném u benzínového vařiče na stole a láhvi slovenského tuzemského. Dobšinskou ledovou jeskyni jsem také navštívila poprvé. A stálo to za to. 40°C teplá sirná lázeň ve Vrbově nás určitě omladila. Kdybyste nás viděli a cítili! No a taky jsme okusili Hron, blížil se nám konec dovolené, tak jen asi 50 km po vodě. Ale už vím, že se tam v některém příštím roce vrátíme a můj sen, že třeba z něj uvidím Dunaj se splní. Nic se nám neztratilo, ačkoliv jdou o Hronu takové pověsti. A že bychom na své věci byli nadmíru opatrní, to zas ne. A do slovenských hospůdek je radost zajít. Čisté, vkusné, většinou dřevěné. Aspoň ty naše. A když si dáte řízek s brambory a oblohou za 52 Sk, chutná víc, jak v interhotelu. Dík, kamarádi, za toleranci a schopnost přežívat společně celých 10 dní.
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Poprad

(Milena a Jirka, 30. 7. 2007 22:24)

Prima fotky, Bětka jásala, bráchové záviděli. Lukáš má u nás pade. Při odjezdu jsme na to zapomněli. Mějte se fajn a někdy na vodě ahóóój. M+J

Dovolená je léčení

(Honza, 18. 7. 2007 15:06)

Ahoj kamarádi!
Díky za skvělé fotky a komentáře. Při prohlížení si připadám, že jsem byl přítomen. Cítím atmosféru plavby, táboření, doprovodných akcí i dalších legrácek. Byl jsem jinde, kde bylo také hodně vody a moc hezky. Bohužel tam nebyly kánoe pro mne. Už se těším až namočím pádlo.
Honza