Jdi na obsah Jdi na menu
 


Akce

Ahoj, tak konečně se blíží ten den, na který čekáme od té doby, co jsme zavřeli naší řeku. Jak všichni víte, bude to v sobotu 28.4.2007 a sejdeme se jako vždy u kina v Ledči. Možná, že všichni nevědí, jak to všechno začíná, tak postupně budu přidávat pár fotek.
30.4. Místo toho, abych se připravovala na dlouho očekávaný slet a pulírovala koště, přidávám pár fotek z našeho otvírání Sázavy. Hezké obrázky jsou ve fotogalerii Otevírání Sázavy, ty vložil asi Petr. Pěkné. Našimi chlapci opečovávané prasátko je snědené, pivo vypité, ale hlavně jsme si odemkli Sázavu. Moc se mi s vámi líbilo, bylo to bezva. Zásluhu na tom mají všichni, kteří s sebou přinesli dobrou náladu, kluci se o přípravu také zodpovědně postarali a též kamarádi z Víkendu, kteří nám vydrželi hrát a zpívat do pozdních nočních hodin, ikdyž jsme jim to úspěšně kazili svým rádobyzpěvem.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

,Ahoj všichni návštěvníci !

(Iva, 8. 5. 2007 20:02)

Nedá mi to a musím napsat pár řádek.Mám potřebu poděkovat všem, co se snaží udržovat naši partu pohromadě. Je určitě všem jasné, co to vše stojí námahy a času. Díky ještě jednou všem za příjemné chvilky při setkání na vodě, s hudbou u chaty, za krásné fotky a vtipné komentáře.

sazava

(ema, 25. 4. 2007 22:01)

ahoj ten pasik je nadherny a klukum to taky slusi objednavam krasne pocasi jeste lepsi naladu vsechny zdravim Ema